فاینال فانتزی 7 ریمیک

FINAL FANTASY VII REMAKE | فاینال فانتزی 7 ریمیک

یک بازی نقش آفرینی است که توسط Square Enix منتشر شده است. این اولین بار در یک سری از بازی های برنامه ریزی شده است که بازی پلی استیشن Final Fantasy VII را بازسازی می کنند.

در بازی ویدیویی Final Fantasy VII Remake به کارگردانی تتسویا نومورا داستانی که روایت میشود اینگونه است که جهان تحت کنترل شرکت برق شینرا قرار گرفته، شرکتی در سایه که نیروی حیات این سیاره را به عنوان انرژی ماکو کنترل می کند. در شهر پرشور Midgar یک سازمان ضد شینرا که خود را بهمن می نامد مقاومت خود را افزایش داده است در این بین کلود استرایف عضو سابق واحد نخبه Soldier شینرا (درواقع Soldier نام ارتش سازمان شینرا است ) که اکنون به مزدور تبدیل شده است با رفتاری خونسرد و بدون احساسات که اگر عصبانی شود، هیچ کاراکتری قدرت مهار او را ندارد غافل از پیامدهای حماسی که در انتظار او هستند به گروه مقاومت بهمن کمک میکند همچنین با اضافه شدن کاراکترهای داستانی جدید، شاهد گسترده شدن داستان فاینال فانتزی 7 هستیم.

فاینال فانتزی 7 ریمیک

فاینال فانتزی 7 ریمیک نه ‌تنها یکی از بهترین بازی‌های سال جاری بلکه بهترین دریچه برای ورود هر گیمر به جهان فاینال فانتزی است. به این معنی که اگر تا به امروز نه نوشته‌ای راجع به این سری خوانده‌اید و نه موفق به تماشای یک پرونده‌ ویدیویی با محوریت آن شده‌اید، باز هم می‌توانید در Final Fantasy VII Remake غرق شوید و از آن لذت ببرید.

تریلر رسمی فاینال فانتزی 7 ریمیک را در آپارات با شما به اشتراک میگذاریم.
https://www.aparat.com/v/7LnSd

  • مدیریت
  • تیر ۴, ۱۳۹۹
  • 475 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه