خدای جنگ

 خدای جنگ | God of War یک فرنچایز چندرسانه‌ای به سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط دیوید جفی در استودیو سنتا مونیکا سونی خلق شده‌است. از زمان عرضه کنسول منحصر به فرد در سال 2005 یکی از جواهرات درخشان پلی استیشن بوده است.

ماجراجویی اساطیری خون آلود و خونگرم در طول 14 سال زندگی خود لژیون هواداران دیهارد را به دست آورده است. استودیو سنتا مونیکا سونی راه اندازی مجدد آن در سال 2018 نیز با عنوان God of War میراث سریال را با تبدیل Kratos به یک شخصیت استوایی ادامه داد در حالی که به ریشه های بازی در نبرد کاملاً وحشیانه صادق ماند.

خدای جنگ

داستان کلی بازی درباره کریتوس جنگجوی اسپارت است که با فریب آرس، خدای جنگ یونانیان و مربی سابقش، دست به کشتن همسر و دخترش می‌زند. کریتوس برای رهایی خود از عذاب و کابوس‌ها به خدمت المپ نشینان در می‌آید اما چیزی نمی‌گذرد که به دلیل توطئه‌های آن‌ها خود را درگیر مقابله با المپ نشینان می‌یابد، سال‌ها پس از نابودی یونان باستان کریتوس همراه با پسر جوانش آتریوس به نروژ باستان می‌رسد، این دو سفر خود را در چندین قلمرو اساطیر اسکاندیناوی آغاز می‌کنند تا به قولی که به مادر مرحوم پسرش داده است وفا کند.

خدای جنگ

در حال حاضر اخبار موثقی از انتشار نسخه جدید وجود ندارد برخی میگویند نسخه پنجم خدای جنگ قرار است رونمایی شود ولی هنوز تاریخ و زمان دقیقی از آن در دست نیستدر این میان برخی نیز میگویند انتشار نسخه جدید صرفا شایعه می باشد.

اما تریلر جدیدی از خدای جنگ منتشر شده که آنرا با شما به اشتراک میگذاریم.

  • مدیریت
  • خرداد ۲۷, ۱۳۹۹
  • 615 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه