هورایزن زیرو داون


Horizon Zero Dawn تنها در چند روز رتبه اول پرفروش‌ترین بازی‌های استیم را از آن خود کرد!

در هورایزن زیرو داون | Horizon Zero Dawn تمام تلاش افسانه ای آلوئه را برای پرده برداری از اسرار دنیایی که توسط ماشین های کشنده اداره می شود تجربه کنید، شکارچی جوان که از قبیله خود دور شده است برای کشف گذشته و سرنوشت خود می جنگد و یک تهدید فاجعه آمیز را برای آینده متوقف می کند.
شما در این بازی باید حملات و تاکتیک های ویرانگرانه ای را علیه ماشینهای منحصر به فرد و قبایل رقیب انجام دهید زیرا در دنیایی آزاد با خطر های زیاد و حیواناتی وحشی روبرو میشوید.

هورایزن زیرو داون

Horizon Zero Dawn یک بازی نقش آفرینی با نقش آفرینی چند برنده است، این نسخه کامل برای رایانه شخصی در تاریخ 7 آگوست 2020 از طریق Steam و فروشگاه Epic Games عرضه میشود.

Guerilla Games توسعه دهنده متعلق به سونی در پشت عنوان hit یک تریلر جدید برای نسخه کامل Horizon Zero Dawn منتشر کرد. در این ویدئو تعدادی از ویژگی ها و پیشرفت های موجود در نسخه PC ، از جمله پشتیبانی از صفحه نمایش فوق العاده ، فریمور قفل شده ، شاخ و برگ پویا، تنظیمات شخصی سازی گرافیکی عمیق، بازتاب های بهبود یافته و گزینه های کنترل کننده گسترش یافته است. در این تریلر 90 ثانیه ای که با شما به اشتراک گذاشتیم همه چیز خارق العاده به نظر می رسد.

  • مدیریت
  • تیر ۱۷, ۱۳۹۹
  • 514 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه