حمله افسانه سایه ها

حمله (افسانه های سایه) | Raid: Shadow Legends

بازی ای با سبک هیجانی، فانتزی در موبایل و رایانه است که توسط توسعه دهنده بازی اسرائیلی Plarium Games ساخته و منتشر شده است.

برای نجات دنیای Teleria  افسانه ای ترین رزمندگان آن را از نیروهای Light and Darkness جذب خواهید کرد، شما باید آنها را آموزش دهید تا با هم بجنگند و آنها را به سلاح های زنده تبدیل کنید.

داستان کلی بازی در حوزه داستانی Teleria اتفاق می افتد که توسط Dark Lord Siroth تسخیر شده است. بازیکنان نقش یک مبارز باستانی طلایی را که برای قیام پروردگار تاریک و بازگرداندن صلح و هارمونی در قلمرو قیام کرده ، بازی می کنند. بازیکنان باید نبردهایی را در مناطقی مانند قلعه ها ، سیاه چال ها ، بیابان ها و معابد که توسط دشمنان و متحدین احتمالی دفاع می شوند ، جمع کنند.

حمله افسانه سایه ها

این بازی در درجه اول شامل کارزار تک نفره داستان محور با دوازده سطح است که هر سطح از هفت مرحله با سه سطح دشوار تشکیل شده است. کمپین تک نفره برای تصمیم گیری در مورد رتبه بندی بازیکن با یک مولفه چند نفره به هم پیوسته است.

روایت بازی توسط Paul C.R. Monk نوشته شده است و سبک هنری غربی را با شخصیت های واقع گرایانه و تنظیمات الهام گرفته از تخیل تاریک اتخاذ می کند.

  • مدیریت
  • تیر ۲, ۱۳۹۹
  • 293 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه